Aöf Ders Özetleri

Sık Sorulan Sorular


SİPARİŞ İŞLEMLERİ & KARGO İŞLEMLERİ

Kargo firmaları tarafından kargonuza özel verilen bir numaradır. Kargonuzu internet üzerinden online takip etmenize yarar. İlgili kargo firmasının web sitesinden kargonuzun yerini görebilirsiniz.

Verilen siparişler aynı gün icerisinde yada  ertesi gün icerisinde kargoya verilir. (normal şartlar altında) 1 ila 3 gün içerisinde adresinize teslim edilir. (Olumsuz hava şartları ve yol durumlarına göre değişiklik gösterebilir.) İlgili kargo firmasından veya müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimiz, sizi arayarak sipariş onayı almaktadır. Bu onay işlemi alınmadan siparişiniz kargoya verilmez. Bu nedenle sizlerden ricamız tarafınıza ulaşabileceğimiz irtibat numarasını sipariş formunda eksiksiz ve doğru şekilde belirtmenizdir.

Sipariş vermek için arayarak yada WhatsApp hattından verebilirsiniz 

Herhangi bir hata yada aksaklık durumunda hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.
Yanlış gönderilen kitapçıklar doğru bir şekilde ücretsiz olarak adresinize tekrar gönderilecektir.

Geçmiş yılların analizine göre bölüm yada ders ders farklılık göstermekte birlikte, ortalama %70-%80 oranında çıkma ihtimali vardır.

Ders özetleri her derse göre sayfa farklılığı göstermektedir. Özetler hazırlanırken bir sayfa standardı sağlanması yerine, gerekli ve yeterli bilginin yer almasına özen gösterilmiş ve bu doğrultuda hazırlanmıştır.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi dersleri 8 üniteden oluşmaktadır. Özet içerikleri ise 35-80 sayfa aralığında derse göre farklılık göstermektedir.

Erzurum Atatürk Üniversitesi  dersleri 14’er üniteden oluşmaktadır. Bu nedenle özetler 70-80 sayfa aralığındadır. Bazı derslerde yoğun içeriğin bulunması nedeniyle 90-100 sayfalara ulaşan özetler vardır 

Sitemizden 7/24 online sipariş veribilirsiniz yada 0538 769 4035 numaralı telefonlarla sipariş verebilirsiniz. Sipariş ödemesini Havale/EFT ile ödeyebileceğiniz gibi, kapıda nakit odeyebilirsiniz